Sposoby na piękne dłonie

Starzenie jest nieodłączną częścią naszego życia. Jego pierwsze objawy są widoczne już w wieku dwudziestu paru lat. Warto zauważyć, że efekty upływu czasu są widoczne w jednych miejscach szybciej, w innych zaś znacznie później. Dłonie są częścią naszego ciała, na której często widać efekty starzenia. Jest to w dużej mierze spowodowane faktem, że narażamy je na działanie rozmaitych szkodliwych czynników. Są to zarówno różnego rodzaju detergenty, których używamy do sprzątania i zmywania naczyń, ale przede wszystkim negatywny wpływ ma na skórę naszych dłoni promieniowanie słoneczne, które jest głównym sprawcą przedwczesnego starzenia. Często za stan naszych rąk odpowiedzialna jest nieodpowiednia pielęgnacja.

Sposoby na piękne dłonie w domu i salonie kosmetycznym

Zabiegi, dzięki którym możemy poprawić stan naszych dłoni w zaciszu domowym, to przede wszystkim używanie kremów nawilżających i odżywczych. Warto jest stosować rozmaite peelingi i maski, które są w stanie szybko poprawić wygląd naszych dłoni. Jeżeli czujemy, że domowe zabiegi przestają nam wystarczać, być może warto odwiedzić salon kosmetyczny (lista salonów na swiaturody.com). Żeby sprawdzić ofertę zabiegów na dłonie, wpiszmy w wyszukiwarce internetowej hasło: kosmetyczka Warszawa, jeżeli akurat mieszkamy w tym mieście. Powinniśmy otrzymać propozycje wielu zabiegów.

O dłonie w salonie kosmetycznym możemy zadbać stosując rozmaite maski. Dobre efekty mogą nam przynieść zabiegi karboksyterapii, czy mezoterapii. Polegają one na kontrolowanym uszkadzaniu naszej skóry, w celu spowodowania jej bardzo intensywnej regeneracji. Takie zabiegi należy wykonywać w serach i powtarzać je regularnie co jakiś czas, w celu utrwalenia efektów. Na co dzień dobrze jest pamiętać o kremie do rąk z filtrem.

One comment

  1. Terelka pisze:

    Zima jest straszna dla dłoni. Ma ktoś może jakąś sprawdzoną kosmetyczkę w Warszawie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>