Przygotowywanie potraw dla niemowląt i starszych dzieci często jest dla rodziców problemem, zwłaszcza w obliczu braku czasu. Jest jednak pomocnik – sokowirówka Eujuicers. Dzięki takiemu sprzętowi można przyrządzić wiele pysznych i zdrowych napojów i dań także dla maluchów.

Nowoczesne sokowirówki, a także wyciskarki to urządzenia, które szybko i sprawnie wyciskają soki z różnych owoców i warzyw i pozwalają na oszczędność na kupowaniu tych w butelkach. Świeże soki owocowe i warzywne mają znacznie więcej wartościowych składników niż te gotowe do kupienia w sklepach, dlatego też sokowirówka będzie pomocnym urządzeniem wtedy, gdy chcesz dawać swojemu dziecku to, co dla niego najlepsze.

mama karmiąca nemowlę

Warto również wskazać, że dzięki sokowirówce można przygotowywać samodzielnie soczki z różnych produktów, na przykład marchwi, jabłek, malin, truskawek, pomidorów, młodej kalarepy, dyni, a to tylko początek wyliczanki, ponieważ jest ich o wiele więcej. Oczywiście, można je również łączyć ze sobą, tworząc pożywne soki owocowo-warzywne, które są tak potrzebne dziecku do zdrowego rozwoju. Nie trzeba już wydawać fortuny na soczki ze sklepu, ponieważ w domu będzie można przygotować je ze sprawdzonych przez siebie składników w większej ilości i tym samym bez przepłacania.

Wyciskarka – alternatywa dla sokowirówki

Warto również wspomnieć, że w sprzedaży dostępne są także domowe i kompaktowe wyciskarki do owoców i warzyw. Dzięki nim można przygotować jeszcze bardziej wartościowe soki i inne potrawy, ponieważ wyciskarki działają niskoobrotowo i wydajniej i dokładniej miażdżą i przecierają składniki. W rezultacie przygotowane przez nie produkty zawierają bogactwo witamin, minerałów, antyoksydantów, błonnika czy enzymów, które nie podlegają szybkim procesom utleniania.

dziecko karmione

Ponadto wyciskarka pomoże nie tylko w przygotowywaniu soków, ale i innych dań, na przykład przecierów, puree, musów, sorbetów, past do smarowania, mleka roślinnego czy też masła orzechowego. To inwestycja, która się opłaca, ponieważ z urządzenia może korzystać cała rodzina.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *